ZelenGate RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ZelenGate RPG

ZelenGate RPG --- Hoşgeldiniz

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yolculuğun 2. Kısmı.

2 posters
YazarMesaj
Dracula Ninnowa
Savaşçı
Savaşçı
Dracula Ninnowa

Erkek Mesaj Sayısı : 149
Ejderha Adı : Xérox
Büyüler : .....
: Priest ve Warrior
Durumu : Kral

Kişi sayfası
Para: 0
Sağlık:
Yolculuğun 2. Kısmı. Leftbarredueen850000/50000Yolculuğun 2. Kısmı. Emptybarreduebh8  (50000/50000)

Yolculuğun 2. Kısmı. Empty
MesajKonu: Yolculuğun 2. Kısmı.   Yolculuğun 2. Kısmı. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 10:09 am

Yola çıkmışlardı. Uzaydayken Dracula Aina'ya isim taktığı yıldızları gösterdi. Ve Aina'nında yıldızlarla arasının iyi olduğunu umdu. Ve uzaktan Rietvelt gözüküyordu. kutuplardan bile soğuk, Magmadan bile sıcak bir gezegendi. Ama gezegen bir sis ile kaplydı. bu iyi birşey değildi. Dracula Ne olduğunu görmek için Xérox'a yavaş iniş emri verdi. Xérox için zor bir uçuştu. çünkü Gezegenin etrafında döne döne indiler. Ve Dracula Konaklama için çadırı kurmaya başladı...
https://zelengate.yetkin-forum.com
Aina Celeb Elen
Dan
Dan
Aina Celeb Elen

Kadın Mesaj Sayısı : 56
Ejderha Adı : Tsondrega
Durumu : Burada Üyenin durumu belirtilir; köylü, asker, savaşçı, sövalye ve kral olunabilir

Kişi sayfası
Sağlık:
Yolculuğun 2. Kısmı. Leftbarredueen850000/50000Yolculuğun 2. Kısmı. Emptybarreduebh8  (50000/50000)

MesajKonu: Geri: Yolculuğun 2. Kısmı.   Yolculuğun 2. Kısmı. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 10:14 am

Aina Dracula nın gösterdiği yıldızlara hayranlıkla bakıyordu."Bunlar muthiş şeyler!" dedi Dracula ya.Çok geçmeden Rietvelt'e vardılar.Gezegenin üstü sis kaplıydı.Bu Aina yı korkutmuştu.Dracula tedbirli bir şekilde yavaş yavaş iniş yaptı.Aina etrafta tehlikeli bir şey görmeyince rahatladı ve Dracula'nın çadırı kurmasına yardım etti.Çadırı kurmaları bitince Dracula'ya "Sence ne zaman Darquic'de oluruz?" diye sordu.
Dracula Ninnowa
Savaşçı
Savaşçı
Dracula Ninnowa

Kişi sayfası
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Yolculuğun 2. Kısmı.   Yolculuğun 2. Kısmı. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 10:21 am

Taş fırtınalarına Yakalanmassak çıktıktan sonra en fazla 3 saatte varırız. dedi Dracula. Konaklama için biraz yiyecek toplamaları gerekiyordu. Bunun için Aina'yla bir anlaşma yaptılar. Yiyecek avlarken Aina'nın teknikleriyle avlayacaklardı. Bir bakıma eğitim gibi. Dracula'da ona hocalık edecekti...
Aina Celeb Elen
Dan
Dan
Aina Celeb Elen

Durumu : Burada Üyenin durumu belirtilir; köylü, asker, savaşçı, sövalye ve kral olunabilir

Kişi sayfası
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Yolculuğun 2. Kısmı.   Yolculuğun 2. Kısmı. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 10:37 am

Aina bu anlaşmayı çok sevmişti.Yeni hocasına "O zaman ormana gidip bir kaç antilop avlayalım!" dedi.Draculada kabul edince ikisi beraber ormana gittiler.10-15 antilopluk bir sürü gördüler.

Aina ellerini göğüs hizasında birleştirip "Doğanın yardımı, çita nefesi!" diye fısıldadı.Birden ellerinin ucundan bir ışık kümesi çıktı ve tam önünde siyah, yırtıcı ve hızlı bir çitaya dönüştü.Aina hocasına dönüp "Dracula bir çita daha yaratmaya çalışacağım." dedi.Tekrar ellerini gerekli pozisyona getirdi ve "Doğanın yardım, çita nefesi!" dedi.Ama ilk deyişinde ikinci çitayı yaratamadı.Tekrar tekrar denedi.Yaklaşık 5.denemesinde 2.çitayı yaratmayı başardı.

Aina sevinçle Dracula ya dönüp "Başardım!Şimdi 2 tane antilop yakalamaya çalışacağım" dedi.Çitaların ikisini birden kontrol etmek zor olucaktı.Aina gözüne iki besili antilopu kestirdi ve iyice konsantre olup "Öldürün!" dedi.İki çıta birden hızla koşup besili antiloplara saldırdı.Çok geçmeden 2 antilopu yakalayıp yere yığmışlardı.Ama 2 çita yaratmak ve onları kontrol etmek Aina'yı çok yormuştu.Yığılır gibi Draculaya sarıldı.
Dracula Ninnowa
Savaşçı
Savaşçı
Dracula Ninnowa

Kişi sayfası
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Yolculuğun 2. Kısmı.   Yolculuğun 2. Kısmı. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 10:43 am

Güzel. Ama farkettim ki yoruluyorsun. Birkaç önerim olacak. Mesela Beyin dalgalarını güçlendirmek gibi... Bunun birkaç yolu var diye duymuştum. Mesela " Kitap okumak " dedi. yani İnekçe şeyler kısacası. dedi ve güldü. Arkasından ona sarıldı ve ellerinden tuttu. " Ellerini göğüs hizasına getirmek zorunda değilsin. Çünkü anladım ki çitaları ellerinle değil Beyin gücünle yaratıyorsun. Ellerini başka şeyler için: " Belki kılıç kullanmayı öğretirim " Kullanabilirsin. Böylece daha çok düşmana karşı kullanabilirsin. Yada yemek yaparken Bir kuş çıkarırsın ve o senin için çorbayı karıştırır. dedi ve gülümsedi. " Amacımız Az enerji harcayarak Çok saldırı yapabilmektir. Gücü önemli değildir ilk aşamada. Sonra Yaptığımız saldırıların güç için olan antremanınıda yaparız " dedi. Aina'nın gözlerinin içine baktı ve yanağına bir öpücük kondurarak konuşmasını sonlandırdı.
Aina Celeb Elen
Dan
Dan
Aina Celeb Elen

Kişi sayfası
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Yolculuğun 2. Kısmı.   Yolculuğun 2. Kısmı. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 10:51 am

Kılıç kullanmak!Aina'nın en büyük hayallerinden biriydi.Aina Dracula'ya sevinçle bakarak "Kılıç kullanmayı bana gerçekten öğretirmisin?" diye sordu.Dracula başını olur dercesine salladı.Aina "Yaşasın!Çocukluğumdan beri en büyük hayalim bana savaşmayı öğreticek bir hoca bulmaktı.Ama ben 2 mükemmel kişiyi bir arada buldum.İyi bir sevgili ve mükemmel bir hoca!" dedi.Sonra duraksadı ve "Ama benim bir kılıcım yok." dedi.
Dracula Ninnowa
Savaşçı
Savaşçı
Dracula Ninnowa

Kişi sayfası
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Yolculuğun 2. Kısmı.   Yolculuğun 2. Kısmı. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 11:08 am

" Sorun ettiğin Şeye bak yahu " Dedi ve gülümsedi. " Benim Onlarca bıçağı ve kılıcı nereden bulduğumu sanıyorsun ? ben Evrenin en büyük silah koleksiyoncusuyum güzelim " dedi ve kahkaha atarcasına güldü. Ve kılıçlarını, bıçaklarını ona gösterebilmek için kurdukları çadıra doğru gitti ve silah bandını dışarı çıkardı. 3 bıçak, 2 tane de kılıç vardı.

" Bu death " dedi ve konuşmaya başladı. " Bu gördüğün kılıç koleksiyonumun en iyi parçalarından biridir. Şu işlemeciliğe bir baksana " dedi ve gülümsedi. " Bunun hammaddesi Jzelderinlerin saklı madenlerinden çıkardıkları metalden yapılmıştır... "
Yolculuğun 2. Kısmı. Dagger_by_droolingwolf

" Bu AshElElanHour Yani Elfçe " Kan " demek. " dedi ve ikinci bıçağını anlatmaya başladı. " Bu bıçaktan sadece bir tane var. O da benim elimde. Bu bıçağın bir özelliği var, Rakibi hiçbir şekilde öldürmüyor. Ne olursa olsun rakip Bu bıçakla saldırı alırsa ölmüyor... "Yolculuğun 2. Kısmı. Freaksmg_stock___dagger_by_freaksmg_stock

" Ve Bu.. Bu Rose. Bununla tanışmış olmalısın. En sevdiğim savaş aletimdir " diyerek kılıcını anlatmaya başladı: " Bu kılıçtanda dünyada sadece 1 tane var. Bunun özelliği biraz vahşice. Eğer karşı tarafa bununla bir zarar verebilirsek, bu kılıç akan kanı emiyor ve büyüyor. günde 1 litre kan ile beslenmesi gerekiyor. " Yolculuğun 2. Kısmı. Arkhel_sword_design_by_BlueSand_Tiger

Geri kalan ikisinide sonra anlatırım... Dedi ve Darque gezegeni Xienn'e yola çıkmak için hazırlıklara başladılar.
Aina Celeb Elen
Dan
Dan
Aina Celeb Elen

Kişi sayfası
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Yolculuğun 2. Kısmı.   Yolculuğun 2. Kısmı. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 11:16 am

Aina gördükleri karşısında şoka girdi.Kılıçların ve bıçakların güzelliği Aina yı büyülemişti.Onlarla çalışmak isterdi ama gitmeleri gerekiyordu.Aina eşyaları toplamaya başladı.Toparlanmaları bitince Aina etrafı kontrol etti ve hazır olduklarından emin olunca Dracula nın ejderhasına bindiler ve Darquic e doğru yola çıktılar.

Yolculuğun 2. Kısmı.
1 sayfadaki 1 sayfası