ZelenGate RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ZelenGate RPG

ZelenGate RPG --- Hoşgeldiniz

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

[ Görev ] Ölümün Eşiğinde

2 posters
YazarMesaj
Dracula Ninnowa
Savaşçı
Savaşçı
Dracula Ninnowa

Erkek Mesaj Sayısı : 149
Ejderha Adı : Xérox
Büyüler : .....
: Priest ve Warrior
Durumu : Kral

Kişi sayfası
Para: 0
Sağlık:
[ Görev ] Ölümün Eşiğinde Leftbarredueen850000/50000[ Görev ] Ölümün Eşiğinde Emptybarreduebh8  (50000/50000)

[ Görev ] Ölümün Eşiğinde Empty
MesajKonu: [ Görev ] Ölümün Eşiğinde   [ Görev ] Ölümün Eşiğinde Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 10:47 am

Mirao ormaına Pikniğe gelenler bir Şok geçirmektedir. Çünkü Ormanın Farklı Yerlerinde 8 Ayrı Ceset vardır. Hepsi ayrı Aletlerle ve Farklı işkencelerle öldürülmüştür. Senin amacın Bunun neden yapıldığını ve Nasıl yapıldığını bulmak. Katil kurtulacakmı yoksa Ellesar'ın eline mi düşecek ???
https://zelengate.yetkin-forum.com
Elessar Culnamo
Kyu
Kyu
Elessar Culnamo

Durumu : Burada Üyenin durumu belirtilir; köylü, asker, savaşçı, sövalye ve kral olunabilir

Kişi sayfası
Sağlık:
[ Görev ] Ölümün Eşiğinde Leftbarredueen850000/50000[ Görev ] Ölümün Eşiğinde Emptybarreduebh8  (50000/50000)

MesajKonu: Geri: [ Görev ] Ölümün Eşiğinde   [ Görev ] Ölümün Eşiğinde Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 11:10 am

Elessar Görev Yerine Gelir.Orman Artık Bomboşdur.Soracak Kimse Olmamasında Yakınır.Ardından Cesetleri Aramaya Çıkar. Şu İşe Bakın Ceset Sayısı 10'a çıkmış. Elessar Bu görevi 10 dk. önce Almıştır ve Buraya Gelmiştir. O zaman Katil Buralarda Bi Yerlerde. Elessar Thoması Çağırır ve "Hadi Oğlum Uçur Beni Bu Ormanı Kuş Bakışı Görmek İstiyorum" Der ve Ejderhasının Sırtına Atlar.Biraz İlerledikten Sonra Çığlık Sesleri Duyulur. Elessar Haykırır "Katliam Devam Ediyor" Demek ki Ormanda Hala Birileri var. Elessar Arkasına Baktığında Orman Bir Bölümünün Yanmakta Olduğunu ve Çığlık Seslerinin Oradan Geldiğini Farkeder.Ejderinden İner ve "Oğlum Ben Buradan Gidiyorum Sen Arkadan İçeri Sız Tuzağa Düşersem Beni Kurtar" der ve İkiside Yola Düşer. Elessar Yavaş Yavaş Yangının İçine Girer.Birde Ne Görsün yerde 2 Balta ve onlarca Vücüdundan Ayrılmış Kafalar. Elessar Beyninden Vurulmuşa Döner.Thomas Hızla Elessarın Bulunduğu Noktaya Çakılır. Elessar "Thomas! Noldu Oğlum Sana" Der ve Thomasın Geldiği Noktadan Bir Ejderha Daha Çıkar birde Korkunç Görünüşlü Adam Adam "Hadi Wolf Şu Adamı Ve Ejderi Öldür" Ejderin Kılıcını Çeker ve Wolf'a batırır Wolf Büyük Bir Çığlık Atar ve Yıkılır. Elessar Thomas'ın yanına koşar ve "Eve git oğlum bunu ben hallederim" der Thomas Gider. Adama Döner Elessar "Kimsin" diye sorar Adam "Ben Nick,Jzelderin'yim Bütün Erojaxen'i Yok edicem" der Elessar "İmkansız" diye cevap verir Elessar Katliam Nedenini Saçma Bulur ve Nick'e inanmaz "Tsunami!!!" diye haykırır. Nick Bir adım Geri Gider Ve Kılıcını Çıkartır Yerdeki Baltaları Elessar'a Fırlatır Elessar Harika Bir Refleksle Baltaları Tutar Çünkü O Bir Erojaxen'li Ardından Nick Kaçmaya Çalışır Ama Elessarın Hızı Karşısında Hiç Şansı Yoktur Elessar Nick'i Yakalar Ve "Neden Yaptın Bunu" Nick "Ailem Burada Öldürüldü Diye Cevap verir Elessar "Ne Yani Benim Ailemde Tsondrega'da öldürüldü.Benimde Tsondrega'yı yakıp yıkmam mı Gerekir." der Ve Nick'in Vücudunu İkiye Ayırır. Sonra "Thomas Buraya Gel.Katliam Sona Erdi" der...
Dracula Ninnowa
Savaşçı
Savaşçı
Dracula Ninnowa

Erkek Mesaj Sayısı : 149
Ejderha Adı : Xérox
Büyüler : .....
: Priest ve Warrior
Durumu : Kral

Kişi sayfası
Sağlık:

MesajKonu: Geri: [ Görev ] Ölümün Eşiğinde   [ Görev ] Ölümün Eşiğinde Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 11:16 am

Tüm saldırılara + 500 Smile
https://zelengate.yetkin-forum.com

[ Görev ] Ölümün Eşiğinde
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-