ZelenGate RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ZelenGate RPG

ZelenGate RPG --- Hoşgeldiniz

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Jhakresk'ten geri dönüş

2 posters
YazarMesaj
Dracula Ninnowa
Savaşçı
Savaşçı
Dracula Ninnowa

Erkek Mesaj Sayısı : 149
Ejderha Adı : Xérox
Büyüler : .....
: Priest ve Warrior
Durumu : Kral

Kişi sayfası
Para: 0
Sağlık:
Jhakresk'ten geri dönüş Leftbarredueen850000/50000Jhakresk'ten geri dönüş Emptybarreduebh8  (50000/50000)

Jhakresk'ten geri dönüş Empty
MesajKonu: Jhakresk'ten geri dönüş   Jhakresk'ten geri dönüş Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 9:52 am

Dracula Ejderhasının üzerinde yatıyordu. rengi atmıştı ve kanlar içindydi. kılıç midesini ve karaciğerini delmişti. Bayılmamak için uğraşıyordu. Xérox bu kadar hız yaptığını hayatında hiç hatırlamıordu. Dracula'nın bilinci yavaş yavaş kapanırken hafif bir ses duydu... Piano sesi gibiydi. Rahatlatıcı ve hoş. Gitar gibiydi. Kışkırtıcıydı. Ve bir bıçak gibi geldi geçti Dracula'nın kulağından. Belki duyduğu son ses o olacaktı. Belkide Darque'nin prensi ve prensesi olmayacaktı. Ama yetkililer gerçek krala birşey olduğunu öğrenince clonlardan birini gerçek prens gibi kullanacaklardı... güçlükle ejderin yelesinin içinden geçerek kulağının yanına gitti. Kafasının dibindeydi ve ejderha o kadar hızlıydıki ses hızı yanında halt etmişti. Dracula Xérox'un küçük boynuzlarından tutarak kulağına doğru yanaştı... " İtha-zol usuka. Nari-öhööhööhö-rin ikkara. suzur-- ( yutkundu.. ) -- zilin iruka. salanen uschkarimma. " dedi ve orada bayıldı... Ejderine hayatii şeyler söylediği belliydi. Ve sonunda mirawaqi'ye vardıklarında Xérok çok geç olabileceğinden korkuyordu...
https://zelengate.yetkin-forum.com
Aina Celeb Elen
Dan
Dan
Aina Celeb Elen

Kadın Mesaj Sayısı : 56
Ejderha Adı : Tsondrega
Durumu : Burada Üyenin durumu belirtilir; köylü, asker, savaşçı, sövalye ve kral olunabilir

Kişi sayfası
Sağlık:
Jhakresk'ten geri dönüş Leftbarredueen850000/50000Jhakresk'ten geri dönüş Emptybarreduebh8  (50000/50000)

MesajKonu: Geri: Jhakresk'ten geri dönüş   Jhakresk'ten geri dönüş Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 10:07 am

Yere iner inmez Aina Dracula'yı yere yatırdı.Kalp atışlarını kontrol etti.Hala yaşıyordu.İsil'e onunla ilgilenmesini, kendisininde yardım bulacağını söyledi.Aina hızlı bir şekilde çantasından bir kağıt buldu.Ama ortalıkta hiç kalem yoktu.Bu yüzden Aina koluna bir kesik attı ve kendi kanını mürekkep gibi kullanarak saraya bir mesaj yazdı.Mesajda:
"Oğlunuz Dracula ölümcül bir şekilde yaralandı.Böyle yolculuk yapması imkansız!Hızlı bir şekilde bir doktor göndermelisiniz.Mirawaqi denizinin sahilindeyiz.Çabuk olmazsanız onu kaybederiz!" yazıyordu.Mesajı Draculanın ejderhası Xérok a verdi ve "Işıktan hızlı uçup bunu saraya götür ve ordan bir doktor bulup gel.Çabuk ol!" dedi.Xérok havalanıp çok hızlı bir şekilde saraya yola koyuldu.Aina da koşarak Draculanın yanına geldi ve "Lütven ölme!Sensiz ne yaparım ben!" diye ağlamaya başladı.Göz yaşları yüzündeki ninja kanını sulandırıyordu.
Dracula Ninnowa
Savaşçı
Savaşçı
Dracula Ninnowa

Kişi sayfası
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Jhakresk'ten geri dönüş   Jhakresk'ten geri dönüş Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 10:11 am

Birden Dracula ayıldı. gözlerini açtı... bembeyazdı. gözbebekleri kaybolmuş gibiydi. Dili, nefes almasını engelliyordu. Kendi eliyle dilini dışarı çıkardı. Yaşaması zor gözüküyordu bir an önce tıbbi müdahale gelmesi gerekiyordu... Birden gözbebekleri yerine geldi. etrafa baktı. başını Aina'ya döndürdü..." Yaşıyacağım... Korkma... " dedi. Sesinden, yalan söylediği anlaşılıyordu. " Beni bırakıp kaçmanızı söylemiştim... Neden kaçmadınız ? " diye sordu. saçmalıyordu aslında...
Aina Celeb Elen
Dan
Dan
Aina Celeb Elen

Durumu : Burada Üyenin durumu belirtilir; köylü, asker, savaşçı, sövalye ve kral olunabilir

Kişi sayfası
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Jhakresk'ten geri dönüş   Jhakresk'ten geri dönüş Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 10:21 am

Aina "Seni bırakıp kaçmak mı?Ölürüm daha iyi!" dedi ve Draculanın nefes alamadığını farketti ve sırtını dikleştirerek rahat nefes almasını sağladı.Kalbinde öyle bir ağrı vardı ki!Sonra birden "Sa-na söyle-dim!Ben sa-na ve ülkene uğur-suzluk getirece-ğim de-dim!A-ma Ama beni dinleme_din.Şimdi beni öl-dür!Yok-sa uğur-suzluk yarat-maya devam edece-ğim!" dedi.Göz yaşlarına boğulduğu için zor konuşuyordu.Dracula'yı dik tutabilmek için sıkıca sarılmıştı.Daha sonra Dracula'da olan angel swordü çıkartıp Dracula'ya uzattı."Al bu-nu ve beni öl-dür.Bir me-lek gibi öle-yim." dedi.
Dracula Ninnowa
Savaşçı
Savaşçı
Dracula Ninnowa

Kişi sayfası
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Jhakresk'ten geri dönüş   Jhakresk'ten geri dönüş Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 10:25 am

" Saçmalama... " dedi... Ağlıyordu. Ama bir anda gülümsemeye başladı. Xérox geliyordu ve üzerinde 3 kişi vardı. " Güzel oğlum benim... " diye fısıldadı ve bir uykuya daldı. Doktorlar hemen ilk tedaviye başladılar... Kalp atışlarını kntrol ettiler, kesikten bakarak damarlara müdahale ettiler. kanaması durmuştu. Doktorlar ne olduğunu bilerek ve dracula'nın kan grubunu bildikleri için tedbirli gelmişlerdi. en az 5 paket kan enjekte ettiler. Dracula'nın rengi yavaş yavaş yerine geliyordu. gözleri açıldı ve gülümsüyordu. ama uyumak istiyordu. 2-3 gün de kalkmamak...
Aina Celeb Elen
Dan
Dan
Aina Celeb Elen

Kişi sayfası
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Jhakresk'ten geri dönüş   Jhakresk'ten geri dönüş Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 10:34 am

Doktorların gelmesi ve Dracula'yı iyileştirmesi sonucunda Aina'nın kalbindeki ağrı sona ermişti.Dracula derin bir uykuya dalmıştı.Dracula'nın yerinden oynamaması gerektiği için bir çadır kurulmuştu.Doktorlar 24 saat başında bekliyorlardı.Aina kardeşi İsil ile balık tutuyor ve yemek yapıyordu.Aina inatla yüzünü yıkamıyordu.O iğrenç ninjanın yaptıkları ona bir dersti.Aina'nın Dracula'dan uzak kalması gerekiyordu.Çünkü kehanet gerçekleşiyordu.Aina çok uzun geçen 3 gün boyunca her gün neredeyse 2 kez intahara kalkıştı.Yaşadıkları onun olumsal yapısında derin delikler açmıştı.Tek istediği Dracula'nın hayatta kalmasıydı.
Dracula Ninnowa
Savaşçı
Savaşçı
Dracula Ninnowa

Kişi sayfası
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Jhakresk'ten geri dönüş   Jhakresk'ten geri dönüş Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 11:14 am

En sonunda Herkez gitmişti. Dracula İyice ayağa kalkmış, hatta koşabiliyordu. Elinde bıçağıyla birkaç hareket deniyordu. Aina'nın kardeşi ise balık tutmaya gitmişti. Dracula'nın aklına birşey geldi. Sevgilisi de uçurumdan ayaklarını aşağı uzatmış ufku gözetiyordu. Gitti ve sevgilisinin yanına oturdu. O da uçuruma bakmaya başladı... " Ne kadar güzel ve sakin... Tıpkı yıldızlar gibi... Bunlar... Bunlar birer tablo adeta. Doğa'nın bizler için çizdiği muhteşem bir tablo bu. Yaşamayı gerçekten bilen bir arkadaşım vardı. Kainatta gördüğü en güzel manzaranın buranın güneş batarkenki hali olduğunu söyledi... Haydi onu izleyelim bu akşam... " dedi Dracula. Akşamı beklemek uzun sürmeyecekti çünkü güneş hala batıyordu. En sonunda güneş kendini karşıda bulunan dağlar arasından kapatmaya başlamıştı. Güneşin bütün ışıkları suya yansıyor ve içinde dağılıyordu. Tarif edilmesi imkansız bir manzaraydı. Muhteşemdi. Aina'ya sarılarak : " Böyle manzaralar seyredebilmek için yaşamın uzun olması gerek... Duydum ki benim için intihar etmye çalışıyormuşsun. Bu manzaranın Hatrına değil de, Benim için sürdür yaşamını. Benim için. Benim sana karşı olan sonsuz sevgim için... " dedi ve konuşmasını sonlandırdı...
Aina Celeb Elen
Dan
Dan
Aina Celeb Elen

Kişi sayfası
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Jhakresk'ten geri dönüş   Jhakresk'ten geri dönüş Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 11:32 am

Aina yaşlaşık 3 gündür neredeyse kimseyle konuşmamıştı.Olayların sonuncunda içine kapanmıştı.Ejderhası Red bile onu tekrar güldürmek için bissürü soytarılık yapmıştı.Güneşin batışını izlerken her zamanki gibi düşündüğü tek şey vardı "Dracula'ya zarardan başka bir şey getirmedim!Ama o beni sevmeye devam ediyor.Ona bu kadar acı veriyorken bu aşka laik değilim!".Bunları düşünmeyi 2 dk boyunca bırakmak istedi.Güneşin batışıyla sadece kalbini dinledi.Hiçbir şey söylemeden Dracula'ya sıkıca sarıldı.3 gün boyunca o kadar ağlamıştıki artık ağlayacak hali kalmamıştı.Ağlayabilse tekrar ağlardı.Aina duygulu bir ses tonuyla "Ben olduğum sürece bu manzarayı izleyemeyiz.Ben olduğum sürece senin yüzün gülemeyecek.Bunu biliyorum.Ölmekten korkmuyorum.Tek korktuğum sensiz kalmak." dedi.
Dracula Ninnowa
Savaşçı
Savaşçı
Dracula Ninnowa

Kişi sayfası
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Jhakresk'ten geri dönüş   Jhakresk'ten geri dönüş Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 11:42 am

Demek İntihar Etmek istiyorsun HA ?! diye bağırdı. " Demek İntihar Etmek İstiyorsun... Et O zaman ! " diye bağırdı ve eline Black adlı bıçağını tutuşturdu. " AMA ! AMA ÖNCE BENİ ÖLDÜRECEKSİN ! Öldür hadi. Öldürdükten sonra da Kendini öldürürsün ! Haydi. Kıy canıma. Gebert beni ! Tek istediğin bu mu ? Bana Lanet saçtığını mı düşünüyorsun ? Lanetini öldür işte. Fırsat elinde ! " diye bağırıyordu. Kesinlikle haklı bir konuşma Yapıyordu. Aina'nın elindeki bıçağı tuttu ve boğazına deydirmeye başladı... " Hadi İttir bıçağı. Ne duruyorsun ? " diye bağırdı. Dracula Sevgilisinin yüzünün sadece yarısını görüyordu. öbür yarısına gölge düşmüştü ve o günün güneşi ölmek üzereydi. " Eğer intihar Edeceksen beni de yanında götür ! çünkü.. Çünkü Sen nereye Gidersen Yanında Olacağım. Cehennemde Bile ! " ...
Aina Celeb Elen
Dan
Dan
Aina Celeb Elen

Kişi sayfası
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Jhakresk'ten geri dönüş   Jhakresk'ten geri dönüş Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 11:49 am

Aina bıçağı Dracula'nın boğazından çekti ve "Seni seviyorum ve senin için ölürüm ama peşimden gelmeye kalkışma!Sakın!" dedi.Dracula'nın gözlerine bakarak "Seni seviyorum!" dedi ve Black adlı bıçağı tam kalbine sapladı.Sadece korkunç bir acı hissetti ve yere yığıldı.Gözlerini kaparken son gördüğü şey Dracula'nın yüzüydü.Aina 3 günden beri ilk kez gülümsüyordu.
Dracula Ninnowa
Savaşçı
Savaşçı
Dracula Ninnowa

Kişi sayfası
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Jhakresk'ten geri dönüş   Jhakresk'ten geri dönüş Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 11:54 am

Birden Bıçak parlamaya başlar. Ve Aina öldüğünü sandığı için gözlerini kapamıştır. Dracula Bıçağı çekerek alır. Ve Saplamanın hiçbir izi kalmamıştır. Fışkıran kanlar dışında... " Siyah Lav... " der. Ve elleri Sihay lav ile kaplanmıştır ve Dracula İzin verene kadar eline hiçbirşey alamayacaktır... ve bu Dracula için en iyisidir...
Aina Celeb Elen
Dan
Dan
Aina Celeb Elen

Kişi sayfası
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Jhakresk'ten geri dönüş   Jhakresk'ten geri dönüş Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 12:05 pm

Aina gözlerini açtı.Karşısında Dracula vardı.Sinirle ona bakarak "Sana peşimden gelme demedim mi?" dedi.Daha sonra etrafına göz gezdirdi ve birden şokla "O bıçak kimseyi öldürmeyen bıçaktı değil mi?SANA İNANMIYORUM!" diye bağırdı.Elleriyle Dracula'nın göğsünü yumruklamaya başladı ve parmaklarını oynatamadığını farketti.Ellerine baktığında "Bu senin siyah lavın değil mi?" dedi.Ellerini inceledikten sonra "Tamam!" dedi.Dracula "Neye tamam?" dercesine Aina'ya baktı.Aina'da "Artık intihar etmeyeceğim.Beni bu kadar seviyorken sana bunu yapamam!" dedi.
Dracula Ninnowa
Savaşçı
Savaşçı
Dracula Ninnowa

Kişi sayfası
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Jhakresk'ten geri dönüş   Jhakresk'ten geri dönüş Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 12:11 pm

Dracula'nın yüzüne o müthiş Sırıtması yerleşti. Onu kaldırdı ve Kucağına aldı... Nereye istersen oraya gidiyoruz... Nereye gitmek istersin ? diye sordu. " Ama Neyse. Yarın ben seni istediğin her yere götüreceğim. Ama çok yorucu bir gün oldu... Hadi Krallığa gidelim... " dedi ve kızı yere bırakıp elinden tuttu ve Krallığa doğru yürüdüler...

Jhakresk'ten geri dönüş
1 sayfadaki 1 sayfası